“Osoby zainteresowane problematyką neuroróżnorodności w kontekście pracy zapraszam na studia podyplomowe “Neuroróżnorodność w miejscu pracy – inkluzywna rekrutacja i zarządzanie” na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, realizowanych w partnerstwie z fundacją Atypika. Program studiów obejmuje aktualną wiedzę, która uwzględnia zarówno perspektywę akademicką, jak i również biznesową i samorzeczniczą.
Serdecznie polecam!”
Dr hab. Michał Tomczak, Prof. PG
współautor programu studiów, wykładowca
E-book “Neuroróżnorodność w miejscu pracy” zawiera praktyczne porady, studia przypadków oraz narzędzia, które pomogą Ci zrozumieć, jak skutecznie zarządzać różnorodnością w zespole i budować środowisko pracy, w którym różne rodzaje umysłów mogą się uzupełniać i korzystać ze swojego potencjału. E-book został przygotowany przez czołowych specjalistów, naukowców, samorzeczniczki i profesjonalistki w różnych obszarach neuroróżnorodności.
W fundacji Atypika wierzymy, że nadszedł czas, aby osoby neuroatypowe stały się integralną częścią społeczeństwa.
Bez tabu i wstydu, autocenzury i stygmatyzacji.
Jesteśmy przekonani, że jako społeczeństwo możemy ten cel osiągnąć wyłącznie poprzez pracę u podstaw. Pracę, w której pierwszym krokiem są działania na rzecz uwolnienia neuroróżnorodności od narosłych wokół niej mitów oraz chaosu informacyjnego. Drugim krokiem są konsekwentne działania, oparte na rzetelnej naukowej wiedzy w trzech obszarach: nauce, biznesie i designie.
Jesteśmy tu po to, aby zapewnić Ci przestrzeń, która inspiruje do krytycznego myślenia na temat neuroróżnorodności i mobilizuje do konstruktywnych działań.
Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy:
Jesteśmy zespołem profesjonalistek i profesjonalistów z różnorodnymi doświadczeniami i specjalizacjami, którzy łączą siły, aby wspierać i inspirować innowacyjne podejście w dziedzinie atypowych talentów i neurodywersyfikacji.