Atypika Aneta Dziedzic – Atypika
PL / EN
polityka prywatności
Aneta Dziedzic

Aneta Dziedzic jest absolwentką Uniwerstytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Towaroznawstwo i Zarządzanie Jakością. Od 12 lat jako doświadczony kierownik projektów w HCLTech – korporacji z obszaru technologii informatycznych, aktywnie poszukuje obszarów ulepszania w zarządzaniu globalnym centrum usług IT oraz jest odpowiedzialna za agendę odpowiedzialności społecznej biznesu.

Od ponad 10 lat zaangażowana jest w promowanie neuroróżnorodności, uczestnicząc w wymianie myśli i doświadczeń w ramach współpracy z NGOsami oraz kładąc fundament pod inkluzyjność w miejscu pracy. Przez swoje umiejętności w zarządzaniu zmianą, buduje zaangażowanie zespołów, angażując się także w projekty wspierające kobiety i pracowników w rolach rodzicielskich.

Jest również aktywna w działaniach dotyczących wolontariatu korporacyjnego. Sama jako wolotariuszka współtworzyła strategię rozwoju i była odpowiedzialna za budowanie i zarządzanie partnerstwami w brytyjskiej organizacji charytatywnej Neurodiversity in Business.

Obecnie jest wykładowcą i kierownikiem studiów podyplomowych z zakresu Neuroróżnorodności w Miejscu Pracy na SWPS w Warszawie z ramienia naszej fundacji, gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu procesów biznesowych i kultury organizacji przyjaznej neuroróżnorodności. Jej zaangażowanie i determinacja sprawiają, że jest nie tylko liderką w swojej dziedzinie, ale także inspiracją dla innych, dążących do pozytywnych zmian w otoczeniu biznesowym i społecznym.

Content | Menu | Access panel