Dla studentów podyplomowych, pracowników naukowych, pracodawców oraz wszystkich tych, którzy chcą poszerzać i rozwijać swoją wiedzę w sposób świadomy.
Od niedawna temat niezwykle nośny i popularny.
Temat, którego powaga i złożoność coraz bardziej narażone są na niezrozumienie, błędne przekonania i uproszczenia.
W świetle tego natłoku informacyjnego kluczowe staje się pozyskiwanie wiedzy z rzetelnych, wiarygodnych i sprawdzonych źródeł.
Dlatego jako Fundacja Atypika chcemy ustanowić zupełnie nowe standardy.
Nowe, ponieważ:
SWPS to pierwszy niepubliczny uniwersytet w Polsce stworzony po to, by poprzez edukację, naukę, sztukę i działalność publiczną służyć przede wszystkim człowiekowi.
Miejsce, które w świadomy sposób pomaga w upowszechnianiu idei neuroróżnorodności w społeczeństwie.
Ty też możesz być jego częścią.
Poznaj bliżej naszą ofertę.
To pierwsze tego typu w Polsce i pionierskie na arenie międzynarodowej studia podyplomowe. Skupiają się na: zarządzaniu różnorodnością, inkluzywnej rekrutacji i budowaniu kultury włączania osób neuroatypowych.
Program podyplomowy “Neuroróżnorodność w miejscu pracy” został stworzony z myślą o wspieraniu pracodawców i pracowników w budowaniu bardziej inkluzyjnych zespołów.
Celem tych studiów jest nie tylko zwiększenie świadomości na temat osób neuroatypowych, ale także dostarczenie praktycznych narzędzi i strategii, które umożliwią efektywne włączenie ich do życia zawodowego.
To unikatowy program na School of Form, Wydziale Projektowania Uniwersytetu SWPS, który stanowi połączenie sztuki wzornictwa z wiedzą z obszaru nauk humanistycznych i społecznych.
To miejsce, gdzie innowacyjność idzie w parze ze świadomością społeczną, a kreatywność spotyka się z troską o przyszłość naszej planety.
Tu wszystkie zajęcia, również teoretyczne, to otwarte warsztaty, gdzie dyskusje, eksperymenty i praktyczne ćwiczenia są nieodłączną częścią procesu nauczania.
Jak sami o sobie piszą, podejście do nauki w School of Form opiera się na twórczym myśleniu, które nie tylko inspiruje do tworzenia nowatorskich rozwiązań, ale także uwzględnia globalne wyzwania i potrzeby społeczne.
Chcesz móc budować kulturę inkluzywną w Twoim miejscu pracy?
Pragniesz zdobywać wiedzę od pionierów w swej dziedzinie?
Gorąco zapraszamy do kontaktu.
Napisz do nas już teraz:
info@atypika.org